Motociklų restauracija

Motociklų restauracija - ypatinga tema... Seni motociklai antrą gyvenimą dažniausiai pradeda restauratorių dirbtuvėse. Būtent ten jie ir atgauna savo gamyklines charakteristikas bei originalią išvaizdą. Motociklo restauracija tai unikalus ir sudėtingas procesas, kurio metu restauratoriai, apjungdami keletą skirtingų amatų bei technologijų, transporto priemonę prikelia antram gyvenimui.
Pirmas senovinis motociklas į mano gyvenimą atkeliavo aštuoniolikos. Nuo tada praėjo daugiau nei 20 metų. Ir visą šį laiką aš remontavau, restauravau ir puoselėjau senus motociklus. Per šį laikotarpį teko išmokti daugybę su restauracija susietų technologijų bei profesijų. Susiformavo ir pati restauracijos koncepcija, kai transporto premonė ne surenkama naudojant varžtus iš artimiausios ūkinių prekių parduotuvės, bet išnagrinėjama visa įmanoma literatūra ir motociklas atkuriamas iki mažiausių smulkmenų.
Jei jūsų garaže dulka senas motociklas, kurį norite restauruoti ir jums rūpi restauracijos kokybė - mes galime jums padėti.
Mūsų dirbtuvėse atliekamas pilnas motociklo restauravimas, kurio metu: motociklas yra pilnai išardomas, išvalomas, sutvarkomi per laiką išdilę mazgai, eksploataciniai randai ir mazgų tvirtinimo skylės.
Kai viskas būna sutvarkyta, motociklas surenkamas, patikriname ar viskas tobulai sueina į savo vietas.
Vėliau motociklas perdažomas pagal to laikmečio spalvų paletę, percinkuojamos ir perchromuojamos detalės. Pilnai atliekama seno motociklo variklio restauracija ir jėgos perdavimo mechanizmai. Ir tik tada motociklas surenkamas, išbandomas ir pristatomas klientui toks, koks jis išvažiavo iš gamyklos prieš daugelį metų. Pagrindinis mūsų tikslas yra maksimaliai autentiškas motociklas su maksimaliai kokybiška restauracija. Mūsų darbai puikiai vertinami parodose ir konkursuose.
Taip pat mes atliekame atskirų motociklo mazgų tokių kaip: ratai, rėmai ar jėgos mechanizmai restauraciją.
Tankiai būna, kad nepavyksta rasti detalės motociklui. Mes darome senų motociklų replikas pagal pateiktą pavyzdį arba brėžinius, kurių jūs nelabai atskirsite nuo originalo.

Jeigu Jus domina motociklų restauracija, dalį atliktų darbų galite peržiūrėti galerijoje interneto svetainėje "Adomo motociklai".

Taip pat viena iš mūsų paslaugų yra senovinio motociklo vertinimas ir konsultacijos.