Retro stilius

Retro stilius ir vintažiniai motociklai – tai Retro Chaser pasaulis! Laikas didžiuliais tempais lekia pirmyn, o mes švelniai keliamės atgal į praėjusius dešimtmečius – į nuostabius 1950–1990 metus, kai gyvenimas pulsavo vieškelių dulkėmis ir kokybiškos muzikos ritmu.
Mūsų dirbtuvėse gimsta magija – seni, surūdiję ir užmiršti motociklai atgyja naujam gyvenimui. Ne tik techniškai tvarkingi ir pasiruošę kelionėms, bet ir preciziškai išpuoselėti taip, kad džiugintų kiekvieną praeivį.
Tai buvo laikai, kai motociklas buvo gyvenimo būdas – laisvas, nepažabotas, nenuspėjamas… kai vėjas taršė plaukus. Motociklas buvo ne tik transporto priemonė, bet ir kelias į laisvę. Bendražygis, kuris lydėjo jus įsimintiniausiose gyvenimo akimirkose ir nuotykiuose. Gyvenote tais laikais? Jei taip, tai puikiai žinote, ką reiškia jausti tą unikalų retro pulsą…

Ar kada nors svajojote vėl prisiliesti prie senų motociklų, pajusti kvapą, menantį jaunystės nuotykius ir džiaugsmą? O gal kažkur spintose dūla senos nuotraukos su draugais, kurias galėtumėte atkartoti?

Sveikiname Jus užklydus į Retro Chaser pasaulį! Ši kelionė jus nusives į praėjusius dešimtmečius, į jaunystės džiaugsmą, kuris glūdi paslėptas ne tik senovinėse nuotraukose, bet ir šiandienos realybėje. Leiskite sau patirti kelionę laiku! Junkitės prie mūsų, kur nuotykis ir laisvė keliauja kartu, o senoviniai motociklai tampa ne tik transporto priemone, bet ir džiaugsmo šaltiniu.
Retro stilius ir fotosesija su senoviniu motociklu leis prisiliesti prie retro laikų ir pajausti tą ypatingą motociklo dvelksmą gyvenantį amžinybėje.
Retro Chaser – nepakartojama kelionė į senus, bet visada gyvus laikus!


Mūsų motociklai restauruoti ir prižiūrėti dirbtuvėse Palangoje „Adomo motociklai”. Susipažinkite su visais mūsų motociklais čia.

retro stilius, motociklų nuoma, moto fotosesija
retro stilius, retro fotosesija, motociklo nuoma, moto nuoma